اخبار

اخبار

گردشگری آتیه

معاون گردشگری سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری گفت: سال ۹۱ میزان ورود گردشگران خارجی به ایران ۴ میلیون و ۷۰ هزار نفر بود درحالی که همین آمار در سال ۹۴ به ۵ میلیون و ۲۰۰ هزار نفر رسید و حدود ۳۰ درصد رشد را در مجموع و رشد سالیانه ۱۰ درصدی را شاهد بوده‌ایم.

نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران با هـدف به حـداقل رسانـدن خطـرات احتمالی ، توصیه هایی را جهت حفظ سلامت و امنیت زائرین عتبات عالیات بویژه زائران اربعین به مدیران و عوامل کاروانهای عازم به عتبات و زائران محترم گوشزد کرد.

معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری در همایش اقتصادی فعالان و سرمایه گذاران دو کشور ایران و تایلند، گفت: فضای مناسب برای افزایش همکاری های دو کشور در بخش گردشگری  فراهم است.

شرکت خدمات گردشگری آتیه این روز فرخنده را به کلیه سهامداران ،فعالین صنعت گردشگری به ویژه دوستداران سفر و گردشگری تبریک می گوید.

از مسئولان هتل بپرسید که آیا هتل در حال نو سازی است یا این ‌که مناطقی وجود دارند که به ‌تازگی نو سازی شده باشند یا خیر. معمولا این فعالیت ‌ها (نوسازی) به‌صورت بخش به بخش و یا طبقه به طبقه انجام می ‌شوند. بهتر است که از طبقات یا  منطقه ‌هایی که در مجاورت بخش‌ های در حال نوسازی هستند، دور باشید. با این‌وجود گرفتن اتاق در بخش ‌های بازسازی شده هتل می ‌تواند بوی بهتر، تمیزی بیشتر و حتی حوله و رو تختی‌ های نو را برای شما به ارمغان بیاورد.

هتل های لوکس و چندستاره هر کشوری می تواند جذب کننده توریست  باشد، گاهی زیبایی هتل ها خود نیز به عنوان یک جاذبه گردشگری به حساب می آیند. با ما همراه باشید تا در این مطلب، ۷ هتل از لوکس ترین و گران قیمت ترین هتل های ایران را به شما معرفی نماییم.